Individuální studie a projekty

V České republice je na trhu velké množství katalogů opakovaných projektů. Na základě dlouhodobých zkušeností je však mnoho pozemků, na kterých nelze postavit ani jeden z nabízených katalogových projektů nebo prostě ani jeden dům nesplňuje vaše požadavky. Proto nabízíme individuální zpracování vašeho nového bydlení podle vlastního návrhu, případně ve spolupráci s architekty.

Ze studií pro naše zákazníky vybíráme několik řešení jednoho domu nebo celého zastavěného území.

Rostoucí dům

27.05.2013
Rostoucí dům
V průběhu života se mění počet členů rodiny. Někdy i zásadně. Nová řada rodinných domů "OPTIMI - Rostoucí dům" umožňuje pružně reagovat na měnící se potřeby. Financování postupně rostoucího domu je také jednodušší.

Loděnice - 2. varianta

07.02.2013
Loděnice - 2. varianta
Vývoj požadavků stavebníka vede k nutnosti přepracovat návrh rodinného domu. Základní zadání zůstalo - dvě samostatné bytové jednotky.

Horoměřice

07.02.2013
Horoměřice
Studie moderního rodinného domu. Základ samotného domku umožňuje variabilně upravovat garážovou část.

Loděnice

07.02.2013
Loděnice
Návrh rodinného domu respektuje požadavek na dva samostatné byty - 4+1 a 3+kk. Výhodou je samostatný vstup venkem.

Libochovany

07.02.2013
Libochovany
Studie vznikla ve spolupráci s prodejcem pozemků. Pro lokalitu byly vybrány domy běžné v obci. 7 pozemků k prodeji bylo osazeno rodinnými domy různách velikostí s garáží

Dolní Stupice

07.02.2013
Dolní Stupice
Studie pro 11 pozemků vznikla po dohodě s prodejcem. Účelem bylo ověření zastavitelnosti pozemku, který je ve velkém svahu. V archivu byly vyhledány domy vhodné do svažitých pozemků nebo byly vytvořeny podmínky pro výstavbu rodinných domů ve svahu.

Dobřichovice

07.02.2013
Dobřichovice
Svažité pozemky jsou časté a pro výstavbu je nutné navrhovat individuální řešení. Jsou pak šité zákazníkovi na míru.

Chalupa pro Šumavu

07.02.2013
Chalupa pro Šumavu
Návrh byl vytvořen podle skicy na "ubrousku". Bez této studie by nebylo možno udělat předběžnou nabídku na dodávku systému VELOX.
    Suberite